Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co týden vzal a co týden dal???

1. 8. 2008

 

 

Co týden vzal a co týden dal???

 

Tento týden byl velmi důležitým milníkem našeho klubu. Naši hráči hráli o upevnění první pozice v tabulce a tudíž historického momentu, kdy klub může postoupit do vyšší ligy a tudíž se tak můžeme po mnoha nešťastných závěrech mnoha předešlých sezón zbavit nálepky těch neschopných „blbců“, kteří tu jsou jen do počtu a nikdy ničeho nedosáhli a stěží někdy něčeho většího budou schopni dosáhnout.

 

 

 

Šlo o velmi důležité a takřka rozhodující zápasy s týmy OFK Trebatice stars (před zápasem 3. v tabulce) a CSS Calarasi (před zápasem 2. v tabulce). V obou zápasech byla vidět na našich hráčích obrovská nervozita a respekt ze soupeřů. Všichni věděli, o co se hraje a nikdo nechtěl udělat nějakou zbytečnou chybu, která by nás připravila o postup.

 

 

 

OFK Trebatice stars jsme porazili 1-0 a bohužel jsme jim tak zkomplikovali postup (ale držíme palce, ať to chlapcům vyjde )  a velmi vypjatý a dlouho očekávaný zápas na velmi horké půdě týmu CSS Calarasi. Trenér zvolil opět takové, na první pohled, defensivní rozestavení. Ale opak byl pravdou!!! Jeden osamocený útočník na hrotu podporován dvěma krajními záložníky s přesnými přihrávkami ze středu zálohy, a takřka jistou obrannou řadou, to byl správně namíchaný koktejl, který musel uspět!!! Také, že ano, po výhře 1-2 jsme si tak upevnili první pozici a pokud naši borci neudělají nějakou zbytečnou závažnou chybu, která by nás připravila o nějaké ty bodíky, tak nám už postup nemůže uniknout!!!

 

 

 

 

A co nám týden vzal??? Bohužel finanční situace klubu začínala býti jaksi neúnosnou a sponzoři, i přes úspěchy týmu, se jaksi nehrnuli, tak jsme byli nuceni prodat jednoho našeho hráče, konkrétně jde o Petra Vyskočila, který odešel do klubu Fk Hořovice. Přejeme mnoho úspěchů v novém působišti a děkujeme za skvělou práci, kterou jsi pro tento klub vykonal!!!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář